عضویت رایگان = درآمد میلیونیقبل از هرچیز خدمت دوستان گلم عرض کنم این سیستم کاملا رایگان بوده وشما در قبال عضویت در ان هیچ مبلغی پرداخت کنید .....

  لطفا اگر حوصله نداريد که فعلا اين مطالب را بخوانيد ان را ذخيره کنيد و اين کار را با رفتن روي منوي file و بر روي گزینه save  as  کلیک کنید

       آشنایی با سیستم

شما که ساعت ها به اينترنت وصل هستيد چرا تا به حال به فکر درآمد زايی اين جعبه جادويی نبوده ايد. اين فرصت را از دست ندهيد زيرا چه بسا ديگر سراغ شما نيايد و آن وقت است که دوستانتان کلی پول از اين راه کسب کرده اند. و شما چه؟ هيچ .   پس برای يک بار هم که شده در يک کار 100% مطمئن و شفاف شرکت کنيد . شايد تا حالا در بين بستگان شما کسی به فکر اين گونه درآمدها نبوده است و شما اولين کسی هستيد که با اين شيوه جديد درآمد آشنا شده ايد. و اين برای جذب زير مجموعه بهترين زمان و بهترين موقعيت است!!!

شانس همیشه در خونه آدمو میزنه ولی خیلی وقت ها حوصله نداریم بریم درو باز کنیم!!!

 

دوست داری پولدار بشی بدون اینکه پولی بدی ؟؟؟

 !با عضويت رايگان در اين سايت به صورت ماهيانه حقوق دريافت نماييد  !

مطمئن باش که سر کاری نیست و کلاه برداری هم نیست . کاملا مفید وبدون ضرر ... 


یک کار کاملا قانونی:

 
این سایت شما را عضو نمی کند بلکه استخدام می کند !!

دوستان دراین سایت حتماعضوشوید.نیازی هم به خواندن ایمیل وکلید ندارید.فقط باید زیر مجموعه کسب کنید همین.

دوست عزيز ازت ميخوام که اگه واقعاً به زندگي آيندت اهميت ميدی ، فقط يه بار اين مطالب رو تا آخر به دقت بخونی و بعد در موردش تصميم بگيری.

چيزی از دست نميدی !! مطالبی که من در پايين آوردم نه دروغه ، نه سرکاری و نه کلاهبرداری .                                                                                                                    

تصميم با خودته!!

اين مطالب ميتونه آيندۀ تو رو کاملاً عوض کنه!!

در آمدی باور نکردنی!!

بدون حتي 1 ريال پول دادن!!

شايد تا حالا تو خواب هم همچين درآمدی نداشتی!!


اما ميشه به اين درآمد رسيد.


حالا میپرسید چطوری؟ نگران نباشید من بهتون یاد می دهم .فقط باید باور کنید بعد تصمیم بگیرید و بعد مطالب زیر را بخوانید و عمل کنید ... ( یادتون باشه شما هیچ چیز را از دست نمی دهید پس مطمئن باشید نه کلاهبرداری و دروغ در میونه و نه ماجرا سر کاریه ! )

اول شما را با این نوع فعالیت سودمند اقتصادي آشنا می کنم ...   

                    کسب درآمد دیوانه کننده     


تا آخر این مطلب را بخوانید

اول اینو بگم که شما با این سایت حتما می تونید کسب درامد کنید. با خوندن قسمت های مختلف سایت 100% اطمینان حاصل می کنید. چرا که اگر خبری نبود من این همه برای نوشتن این مطالب وقت صرف نمی کردم .

حالا خودت می دونی!


اینجا فقط کمی از اعتبارات کمپانی رو براتون میگم که دلیل ایمان منو درک کنید!!!
 ۳۰۰Billion Dollar Global Industry
اعتبار این شرکت از طریق بیمه نامه جهانی و پر آوازه sslتضمین شده و 4 شرکت بین المللی از این کمپانی پشتیبانی میکنند که از جمله انها به ویزا کارت و مستر کارت می توان اشاره کرد و البته آدرس و شماره تلفن شرکت نیز موجود می باشد . پس می توان کار خود را به طور مطمئن و قانونی و با اعتمادی که گفتم شروع کرد. جای شکی برای شما نمی مونه یعنی با توجه به قرارداد با اس اس ال حداقل تا 60سال این سایت بیمه شده و سودی دو طرفه عاید همه خواهد شد.اینم در مورد ssl بگم که ضامن و بیمه کننده کمپانی هایی مثل yahoo , msn وحتی خود credit card و visa میباشد.
دوستان فقط به این مطلب هم اشاره کنم این ها تمام اعتبارات این کمپانی عظیم نیستند!!!  
تولید کارت اعتباری ( Credit Card ) در آمریکا ۹۰۰ میلیون تیراژ دارد که برآورد شده با قدرتی که این سیستم دارد فقط در آمریکا به بیش از ۶۵ میلیون عدد ارتقاء پیدا کند.

راستی دوستان کمپانی Free Card Matrix توسط آقای Mark Colyer و آقای Anthony uva پایه گزاری شده است که پیش بینی می شود اعضای آن در سال بیش از Multibillion Dollar سود و منفعت نسیبشان شود. 

 

* مزیت سیستمFree Card Matrix نسبت به سیستم های دیگر:

نیاز ندارید محصولی را به دیگران بفروشید!!!
سیستم کاملا  Freeو رایگان است!!!
کاملا واضح و روشن است و نکته گنگی در آن وجود ندارد!!!
دارای بالاترین درجه بیمه و ضمانت از SSL و پشتیبانی شونده از طرف کمپانیهای بزرگی چون !!!Master Card و  Visa
فعالیت در این سیستم توی ایران کاملاْ قانونیه.
دوستانتان فقط از طریق لینک دعوت شما می توانند عضو شوند.
این سیستم تنها سیستمی است که سقف درآمدی فوق العاده بالایی داره.
 این سیستم کاملا قانونی می باشد.دلیل این حرف من چیه؟ پایین رو بخوانید

 ببینید مشکل اصلی دولت محترم با شرکت های هرمی و به اصطلاح گلد کوئستی(البته با این عبارت مخالفم چون گلد کوئست یه نتورک با شناسنامه است وخیلی هم قدرتمنده) اینه که درهمه جای دنیا حتی امریکا فعالیت شرکت های دسیسه ی هرمی ممنوع اعلام شده است چون که(FTC(Federal Trade Comision کمیسیون نظارت بر تجارت،که مستقیماًزیر نظر دیوان عالی لاهه AIC فعالیت می کند شرکت های دسیسه ی هرمی را جرم محسوب کرده واین شرکت ها را با شرکت هایی که از طریق نتورک مارکتینگ فعالیت می کنند کاملاًمتفاوت می داند.همیشه وقتی پدیده ی جدیدی به وجود می اید به دلیل اینکه همگان اطلاع کامل و جامع(یا بهتر بگم شناخت)از ان پدیده ندارند مخالفانی در برابر ان به وجود می ایند که به تدریج و به مرور زمان با کسب اطلاع واگاهی ،این مخالفت ها ودر هم امیختن همه ی مسایل با هم از بین مب رود.البته این به این معنا نیست که دولت با نتورک مارکتینگ مخالفه چون خدا رو شکر بعد از چندین سال بالاخره افراد باسوادی توی راس دولت قرار گرفتن و خودشون خوب میدونن که این یه علمه که کشور برایه پیشرفت و پیشبرد اهداف اقتصادیش به اون نیاز داره.  در حال حاضر نتورک مارکتینگ وتجارت الکترونیک(e-comerce )در اکثر دانشگاه های دنیا تدریس میشه ودانشگاه شهید بهشتی هم در شروع تدریس این رشته است.اگر از دانشگاه های تخصصی تو این زمینه بخوام اسم ببرم میتونم به دانشگاه بزرگ GITA اشاره کنم.در حال حاضر نزدیک به ۱۴۰ شرکت ایرانی در داخل کشور به فعالیت تجاری از طریق نتورک مارکتینگ می پردازند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نتورک مارکتینگ ومطالب بالا می تونید به مجله ی همه چیز مراجعه کنید.واما اگر صحبت در مورد خروج ارز از کشور باشه باید اینو بگم که این سیستم حتی به اندازه ۱ ریال هم خروج ارز نداره چون ثبت نام کاملا مجانیه!!!و برعکس بقیه نتورک ها فقط ورود ارز به کشور در اون وجود داره!!!   برای اینکه بیشتر از این نوع سیستم نتورک مارکتینگ که جدید ترین و آخرین سیستم علم نتورک مارکتینگ توی سراسر دنیاست به مطالب پائین رجوع کنید.

و...و...و....

دوست عزیز شما اصلا احتیاجی به خرج کردن پولت نداری چون این سیستم کاملا مجانیه!!!   این کار انقدر قدرتمند و شیرینه که ما با هم می تونیم توش موفق بشیم فقط یک قدم تا این قدرت بی چون و چرا فاصله داری همین الان ثبت نام کن چون هنوز اول اولشه نمی خوای که از این قافله عقب بمونی!!!

  می خواهید باور کنید                                              


می خواهید باور نکنید

جدید ترین سیستم درا مد زایی مافوق تصور

بی تفاوت نباشید .....بی تفاوت نباشید .....بی تفاوت نباشید....

اگر نسبت به این سیستم بی تفاوت باشید به شما حق میدم چون خود من هم این سیستم رو اول چیزی به جز اتلاف و قت و دروغ نمی پنداشتم.....ولی مطالب رو بخونید تا باور کنید.

من اینجا نخواستم feel felt found رواجرا کنم فقط حقیقت و حرف دلمو زدم پس به خاطر خودتون و خانوادتون هم که شده فقط چند دقیقه برای خوندن این مطالب وقت بزارین تا به صحت حرفام ایمان بیارین.

قابل توجه افراد بالای 18 سال می توانید کارت بین الملی داشته و در کنار ان از درامدش نیز استفاده کنید تمامی مراحل کار رایگان و با بیمه نامه خواهد بود کارت رو بی خیال درامدشو بچسب قانونی و رایگان !

علت قانونی بودن : پولی از کشور خارج نشده و بر اساس اینکه تمام مراحل کار از طریق بانک انجام خواهد شد پس به اقتصاد کشور به طور غیر مستقیم کمک خواهد شد تنها سیستم قانونی ، واقعی،درامدزا در کشور .

 برای کسانی که در زمینه ی کسب درامد اینترنتی فعال هستندسیستم هایی را که از طریق MLM فعالیت می کنند مورد بررسی قرار می دم:

۱- سایت های پید تو کلیک : اگر فردی بخواهد در این سایت ها فعالیت کند درواقع برای دریافت مبلغ خوب باید زیر مجموعه فراوان داشته باشد که تا ان موقع از جیب خود پول اینترنت فراوانی خرج کرده است حال اگر می خواهید در این سایتها فعالیت کنید به خاطر 1 سنت برای 60 ثانیه خود می دانید ولی ....مگر اینکه اینترنت رایگان در اختیار داشته باشید...

۲-سایت های سرمایه گذاری یا هایپ در میان: از این سایت ها فقط 3 سایت پا برجا مانده است که یکی از ان ها در کشور خود به طور رسمی به ثبت رسیده و بقیه ازمایش نشده اند پس در کل فقط از یک هایپ مطمئن هستیم که اونم خدا می دونه همین طور پا بر جا خواهد ماند یا بر اساس سقوط سهام ورشکست خواهد شد ولی بازم برای درامد از این سایتها نیاز به سرمایه گذاری است که ما برای پول دار شدن باز نیاز به یک کار دیگه داریم .

۳-نت بوک،ایپود،مانیتورو...: در واقع کار اصلی این سایت تبلیغ محصولات شرکت به صورت رایگان می باشد که از این طریق هم از سایت ها و هم از شرکتها مبلغی را دریافت می کند در حالی که هیچ کس از این سایت خیری ندیده باز اگر باور ندارید اصرار نمی کنم.

۴-گرین هورس:پلان درامد زایی ضعیفی داره و شما باید وقت زیادی رو صرف اون کنید .من اطلاعات کاملی رو در مورد گرین هورس تو وبلاگم با ادرس http://rashida.persiangig.com/pool/green-hours.htm گذاشتم.البته به دلیل اینکه شما چیزی رو از دست نمی دید می تونید از طریق وبلاگ فوق تو اون هم رجیستر بشین ودر کنار کار اصلیتون که Free Card Matrix است اونو هم تبلیغ کنید و از دو منبع کسب درامد کنید(البته در صورت تمایل!)

کلا سیستم های قدیم رو فراموش کنید چون ایگلد دیگه تموم شد.

بهتر است راه رفته را نپیمایید چون به همان جایی خواهید رسید که دیگران رسیدند از تجربه 4 ساله ما در اینترنت استفاده کنید.

 

طریقه ی کار در کمپانی و نوع کسب درامد از ان:

 فقط این رو بگم زیاد به مغز خود فشار نیاورید چون از قدرت وحشتناک کسب درامد این سیستم مغز انسان از کار می افتد پس به گفته های زیر دقیق توجه نمایید مطمئنم اگر حالا توجه نکنید یا تنبلی کنید 2ماه دیگر پشیمان خواهید شد چون سیستمی با اعتبار زیاد و بیمه نامه و رایگان می باشد خیلی زود میلیون ها نفر عضو خواهد داشت البته تنها درایران .

اول بگم که این شرکت فعال در زمینه صدور کارت اعتباری می باشد ولی چون اکثر این کارتها فقط در امریکا به کار می اید به ما فقط سود دهی سیستم می ماند یعنی می توانیم کسب درامد کنیم (کارت رو بی خیال) یا اینکه پس از کسب ثروت از این طریق یه سفر به امریکا برید و حالشو ببرید.

خوب میریم سر اصل مطلب شما در این سایت ثبت نام می کنید یا بهتر بگم سفارش صدور کارت می دهید بعد از اینکه در این سایت عضو شدید از طریق لینک اهدائی از سایت می توانید تا 10 رده پورسانت دریافت کنید ولی 35دلار پورسانت شما بابت هزینه کارت کسر خواهد شد البته شما هر چند نفر که بخواهید می توانید مجموعه مستقیم پیدا کنید یعنی در امد از این سیستم بی نهایت می باشد به محدودیت level های سایت نگاه نکنید حالا پورسانت وحشتناک سیستم ؛

شما ثبت نام می کنید و بابت هر شخصی که مستقیم معرفی کنید 10دلار دریافت می کنید و از اون به بعد هر نفر که از طریق اونها یا مجموعه اونها ثبت نام کنند تا 10 مرحله بابت هر نفر 2دلار دریافت می کنید بجز مرحله4که بابت هر نفر در این مرحله به عنوان جایزه 5 دلار دریافت می نمایید خوب یه توجه به مثال زیر بکنید تا قدرت سیستم دستتون بیاد :


فرض کنیم شما در مرحله اول شما 5 نفر معرفی کردید و بعد از اون دیگه کار نکنید و سیستم به همین روال ادامه پیدا کنه یعنی شما در نهایت بعد از اتمام 10 مرحله درامدی بالغ بر $24,423,475 را کسب نموده اید البته شاید به نظر غیر معقول بیاد ولی وقتی اعتبار سایت رو نگاه می کنی دیگه جای شکی نمی مونه که راسته و در ضمن کافیه که یه حساب کوچولو کنی حالا به اون قدرتی که می گفتم پی بردید نمی خوام گیجتون کنم ولی من یه ماتریکس10 رو در نظر گرفتم وقتی حساب کردم دیدم چشام داره سیاهی میره

من خودم حتی نتونستم به ریال حساب کنم صفراش گیجم کرد حالا دیگه چی میگین نمی خواین تریلیاردر شوید اونم رایگان البته رایگان که نه اول کار کن بعد پولو بده چطوره؟ (اعتبار سایت یادتون نره )

ولی یه چیز دیگه هم بگم که مطمئن شوید من یه ایمیل به سایت فرستادم که چطوری شما این همه پول رو پرداخت می کنید؟(پول پورسانتها از کجا جور میشن؟ ) اینطوری که برای شما سودی نمی مونه ؟ درجواب فرستادن:

 من با مترجم این نامه رو ترجمه کردم گفتند که : اگر ما می خواستیم کارت خود را در تلویزیون یا در رسانه های دیگه تبلیغ کنیم باید مبلغ هنگفتی هزینه می کردیم و این ریسک را به همراه داشت که هیچ کس از کارت های ما استفاده نکند چون اعتبار این کارت در امریکا صدق می کند ولی ما با این روش اول مشتری می گیریم بعد اونم برامون مشتری میاره و سپس ما کارت را فعال می کنیم ( سودی 3 طرفه یعنی بانک صادر کننده ، ما و شما) یا به عبارتی سودی که بانک های صادر کننده کارت بر می دارند بیشتر از سودیست که یکنفر از طریق سیستم خود برمی دارد و بیشتر از ان ما تقسیم 1میلیاردی (جمعیت امریکا) را به چند صد میلیارد مشتری افزایش دادیم. و تازه مشتری های خارجی که از کارت استفاده نمی کنند به نوعی سود دیگری برای بانک هاست و بیشترین سودی که ما از این کارت ها می بریم تبدیل هزینه تبلیغات رادیو تلویزیونی کم تاثیر به جمع کردن مشتری و بازاریاب برای ماست یعنی دو نشان بایک تیر!

هنوز اول این سیستم است

و هیچ کسی از این سیستم خبر ندارد اگر می خواهید در

لول های بالایی

کمپانی باشید همین امروز اقدام کنید!

شک نکنید

شما می توانید سرشاخه های نتورک های بزرگی چون کوئست و ماین و ای بی ال و غیره رو به کار قانونی و پر درامد دعوت کنید چون یک سیستم معتبر و قانونی با درامد بالاست. بیمه نامه اس اس ال و ویزا کارت و مستر کارت رو فراموش نکنید.

اما طریقه دریافت پورسانت ها : کسانی که در امریکا یا هلند و یا کانادا زندگی می کنند می توانند پورسانت خود را از طریق بانک یا کارت خود برداشت کنند اما کسانی که در خارج از ایالات متحده امریکا زندگی می کنند مانند ما ایرانیان وقتی که اعتبار حساب شما به 50دلار رسید برایتان به صورت چک ارسال میشه یعنی اگر شما فقط 9نفر مستقیم معرفی کنید به این مبلغ دست خواهید یافت (خیلی زودتر از اونی که فکرشو بکنید به این مبلغ دست خواهید یافت) .

 

 

 مزایای این سیستم نسبت به سیستم های دیگر :

1- کاری کاملا قانونی و حمایت شده با درامد فوق العاده

2- نیاز به تعادل و تقارن خاصی نیست

3- در امد در این سایت نا محدود است ( بستگی به فعالیت خود فرد دارد )

4- پورسانت به صورت چک به ادرستون ارسال خواهد شد که می توانید در همه بانک هایی که شعبه ارزی دارند به راحتی نقد کنید

5- سایت معتبری که علاوه بر بیمه نامه sslاز طریق ویزا کارت و مستر کارت و2 شرکت امریکایی ساپورت می شوند

6- نیازی به داشتن حساب ارزی نداشته و اعتبار سایت به اندازه ای است که میتوان به فامیل و افراد خانواده خود نیز این نوع کسب و کار را گفت و چون نیازی به مبلغی نیست پس اگر نتوانست کار کند شکست مالی نداشته و برخورد خانوادگی نیز روی نمی دهد.

7- ثبت نام چند نفر از یک رایانه البته با شرایط خاص به قسمت آموزش ثبت نام مراجعه کنید
 
 آموزش ثبت نام
 
           

طریقه نوشتن ادرس پستی :

اموزش نوشتن ادرس به انگليسي: ادرس خود را درست وارد كنيد چون بعضی جوايز غير نقدی به آدرستان ارسال خواهدشد

 کوچه :Alley                           بلوار : Blvd                   طبقه: Floor                     شماره پلاک : No

 واحد:Unite                              بعد از: after                شرقی:east                        خیابان: St

 میدان: Sq                         بزرگراه: Free Way           خیابان بزرگ : Ave             غربی:west 

 شمالی :north                     جنوبی: south               چهار راه: Cross               ساختمان : Bldg

  قبل از: before                      جاده: Rd

نمونه یک آدرس کامل پستی در زیر آورده
شده سعی شده بیشتر لغات در این آدرس
استفاده شود، تا شما دوست عزیز با رعایت
قوائد نوشتن آدرس بتوانید نشانی دقیق
پستی خود را قید نمائید.

برای مثال:
تهرانپارس- خیابان حجر بن عدی- بعد از
چهار راه تیر انداز- خیابان 160 غربی-
12 پلاک – واحد5 .
Unit 5, No 12, West 160 St, Hojr ebne oday Ave, after Tirandaz Cross Tehran Pars

لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان،
کد پستی و ... را وارد نمائید. در فیلدهای
پائین تر می توانید آنها را درج کنید.

حالا از طریق لینک زیر وارد سایت شوید برای ورود کلیک کنید

       لینک ثبت نام :

 
 
http://www.FreeCardMatrix.com/referal.aspx?refid=rashida


یه صفحه باز میشه که تو قسمت بالای اون جلویReferrer's ID یوزر نام منو نوشته.(rashida)

اول یه مطلب : تمام سوالات رو بدون اشکال و درست پاسخ دهید در صورت اشتباه بودن مشخصات تضمینی برای دریافت چک و نقد شدن ان نمی دهم.
مشخصات بايد به انگليسی وارد شود:

First Name :نام کوچک خود را بنویسید

MI :جلوی این مورد را خالی بگذارید

Last Name :نام خانوادگی خود را بنویسید

Company Name :جلوی این مورد را خالی بگذارید

Email Address :ادرس ایمیل خود را بنویسید

Verify Email Address :تکرار ادرس ایمیل

Account Type : Personal Company Fundraiser


Street:ادرس منزل(در بالا اموزش نوشتن ادرس وجود دارد)

City :نام شهر

 Iran:Country ایران را انتخاب کنید و چند لحظه صبر کنید

Other State :نام استان

Zip Code :کددر این قسمت کد پستی ۱۰ رقمی را بدون خط فاصله بنویسید

 Home Phone Number :شماره ی منزل

 

Mobile Number :شماره ی موبایل(اگر ندارید بنویسید:I have not یا همان شماره ی منزل را وارد کنید)

I want my contact information on the Referrer page of FreeCardMatrix.com ? گزینه ی مربوط به این قسمت را فعال نکنید زیرا برای اطلاع شما از تماسها وهمچنین عضو شدن باید در قسمت زیر ان ایمیل خود را بنویسید:

IM = "Instant Message" for your applicant to see when signing up ):IM )در این قسمت ایمیل خود را وارد کنید

Your Username :یک یوزر نام یا نام کاربری انتخاب کنید

Your Password :یک پسورد یا کلمه ی عبور انتخاب کنید وان را کاملآ به خاطر بسپارید فقط این پسورد نباید کم تر از ۶ حرف یا رقم باشد.

Re-enter Password :تکرار پسورد

Hint Question :در این قسمت سؤالی انتخاب کنید که وقتی پسورد خود را فراموش کردید ان سؤال از شما پرسیده شود ویا در قسمت Create your Question خودتان یک سؤال طرح کنید و در هر صورت به سؤال مورد نظر در قسمت Hint Answer جواب دهید.

I have read the Terms and Conditions and the Anti-Spam and Advertising Policy توجه کنید که تیک این گزینه فعال نگه دارید.

در نهایت دکمه ی submit را فشار دهید:      

مواظب باشید دکمه ی cansel را فشار ندهید.

خوب تبریک میگم حالا شما وارد معتبر ترین و قانونی ترین و درامد زا ترین سیستم MLMشده اید حالا به شما ایمیلی ارسال شده است که می توانید لینک درون ان را برای زیر مجموعه گیری در اختیار افراد قرار دهید نگران نباشید در این مورد از فامیل خود نیز استفاده کنید کاری کاملا قانونی و رایگانه . در ضمن شماره تلفن و ادرس سایت نیز به شما ارسال می شود که می توانید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 


آموزش صفحه اختصاصی شما و کار 


 

وقتی شما وارد سایت می شوید البته بهتره از طریق اس اس ال وارد شوید تا امنیت کارتون بالا بره با ادرس زیر وارد سایت شوید

 http://www.FreeCardMatrix.com/index.aspx?refid=rashida

وقتی وارد سایت شدید در گوشه سمت چپ گزینه ای شبیه گزینه ی زیر را می بینید با استفاده از ان وارد صفحه خود شوید:

       ورود با سایت

User ID
در این قسمت یوزر نام یا نام کاربری خود را وارد کنید(Case Sensitive):
 
دراین قسمت پسورد خود را وارد کنیدPassword(Case Sensitive): 
 
این جا را کلیک کنیدlog In یا اینتر را بزنید.
 
Signup Now!


خوب وقتی وارد صفحه خود شدید گزینه های زیر را می بینید که اموزش ان به ترتیب داده شده است.

                             گزینه ای که ما بعدا فقط با ان کار خواهیم داشت(my info)=> بالا سمت راست

 

اما دراین صفحه عبارت های دیگری نیز مشاهده میکنید که به بررسی آن ها میپردازیم:


 Add Verified Credit Cards:برای معرفی کارت بانکی برای ریختن پولتان به ان حساب که به کار ما

نمی اید چون ما ایرانیان فاقد داشتن کارت بین المللی هستیم (مخصوص کشورهای امریکایی و اروپایی)

View Company Status :اگر کارتی را به سیستم معرفی کرده باشید اطلاعات پرداخت را اینجا می توانید ببینید که باز به کار ما نمیاد

Go To Message Board :به عنوان تالار گفت و گو از ان استفاده می شود.

Go To Chat Room : برای چت با اعضای سایت البته باید قبل از ان نرم افزار جاوا را نصب کنید.

خود سایت ادرس رو داده است .اگر کسی از کارت خود استفاده کند یا ترانکش مالی داشته باشد

درصد خاصی از انتقال پول از طریق کارت تا 10 لول به شما پرداخت می شود و باز چون ما

در امریکا زندگی نمی کنیم این گزینه برای ما کمی نا متعارف خواهد بود

Networker Training Tools : اموزش کار نتورک مارکتینگ

 FCM Splash Page - Auto Responder System :اگر می خواهید درسایت تبلیغ کنید (شرکت یا شبکه ای را) می توانید

با پرداخت 97دلار درسال در این کمپانی تبلیغ کنید ولی پرداخت این از طریق پای پال می باشد و از سود خود نمی توانید استفاده کنید.

Replicating Referral Website :برای دیدن لینک عضو گیری خود اینجا کلیک کنید ولی بهتر است اگر این توضیحات را در

 وبلاگ خود قرار می دهید گزینه اولی که شبیه این است را انتخاب کنید ؛ برای اینکه میزان موجودی درحساب و میزان دریافتی

تا کنون را مشاهده کنید به عبارتی ترانکش مالی شما در اینجا قرار دارد.

View Your Downline : برای دیدن تعداد و اطلاعات زیر مجموعه های مستقیمتان البته با وجود تعداد تمامی لول ها از 1 تا 10

E-Wallet for European Associates :برای داشتن حساب اینترتی با کارکرد کارت اعتباری که فقط

برای مردم اروپا به کار می رود پس باز ما با این گزینه کاری نداریم.

Repair Your Credit - USA Only :برای درست کردن کارت اعتباری به عنوان واریز پول به حساب مخصوص امریکا

 به کار ما نمیاد.

Health and Wealth - All in One!&:در این دو گزینه فقط کمپانی های ساخت دارو و تجارت که به کار مردم امریکا میاد

 معرفی شده اند ما با این گزینه ها کاری نداریم .

 همان طور که در بالا گفته شد اگر می خواهید راحت و درست با سایت کار کنید در هنگام ورود به صفحه خود گزینهmyinfo را

 زده و در درون ان گزینه هایی که دربالا اموزش داده شده است را به کار برید تا مشکلی پیش نیاد چون اکثر گزینه های صفحه

اول فقط به کار مردم امریکا و اروپا میاد.

 

 

وقتی وارد حساب خود شدید از میان گزینه ها گزینه ی my info انتخاب کنید چون این گزینه بیشتر برای ما کارایی دارد

    

  My Info
     
 وقتی وارد صفحه خود شدید اول صفحه ای می بینید که در ان  موارد زیر را نوشته است:

 در بالا وسمت راست
 
Logout, نام کاربری شما Logged in as

 و در وسط صفحه

 
نام شماWelcome  
 
     
برای عوض کردن بسورد به کار می رودChange Password
     
برای تغییر ادرس و Update Account Information

مشخصات به کار می رود
 
     
در مورد این گزینه در بایین Apply for a Credit Card(مهم)

اموزش داده شده است
 
     
دیدن میزان درامد خود در این شرکتView Commissions
     
لینکی که شما باید در اختیار افراد قرارReferral ID Link

دهید تا ثبت نام کنند
 
     
برای ثنت نام کردن دوستان Designate a Beneficiary

یا اشنایان از طریق شما(برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به قسمت سوال جواب مراجعه کنید)
 
 
برای دیدن اطلاعات زیر مجموعه هایتانViw Your Downline

در لول های مختلف
 
 
برای ارسال ایمیل به Send Mail To Your Down Line

زیر مجموعه هایتان
 
 
برای حذف اکاونت شما از شرکتCancel Your Account

(هیچ گاه این گزینه را انتخاب نکنید چون فقط با این کار یک بتانسیل درامد زایی بالا را از دست می دهید)
 
 
 
 برای بازگشت به اکاونت اصلی است Return To MainAccount 
     
 


اما در مورد گزینه Apply for a Credit Card :

 از این گزینه برای فعال کردن کارت استفاده می شود به این شکل که وقتی اعتبار حساب شما به 35 دلار رسید درخواست فعال کردن کارت را می دهید که سوددهی شما از ان به بعد شروع می شود اگر شما فقط در لول اولتان 4 نفر معرفی کنید به عبارتی در حسابتان 40 دلار دارید که باید 35 دلار ان را بابت فعال شدن کارت خرج کنید .

                    
 

سؤال و جواب!!!

ایا می توان بیشتر از یک بار از یک رایانه ثبت نام کرد ؟

 بله ولی نمی توان با یک مشخصات ثبت نام کرد و همچنین اگر کسی خود با مشخصات

دروغین ثبت نام کند و در ضمن توجه کنید هیچ گاه برای ثبت نام از یک رایانه برای چند نفر

مستقیم وارد صفحه ثبت نام نشوید چون در این صورت ایراد خواهد گرفت و برای شخص

کمی خطرناک است اگر کسی را می خواهید از رایانه خود ثبت نام کنیدباید اول به حساب

 یکی از اعضا یا خودتان وارد شوید سپس فرد را ثبت نام کنید که در بالا گزینه اش را

اموزش داده ام.

 توصیه : بجای اینکه فقط به 50 دلار فکر کنید به یک درامد چند میلیون یا حتی میلیارد

دلاری فکر کنید و این کار مگر با استفاده از همکاری غیر ممکن است.

۲-ایا می توانم چند کارت سفارش بدهم واز همه ی ان ها سود بگیرم؟

بله اما فقط کسانی که در کشورهای هلند ، کانادا ، و امریکا زندگی می کنند می توانند این

 کار رو انجام دهند برای بقیه نقاط به عنوان تخلف دیده می شود و اگر کسی با یک مشخصات

 عضو شود حذف خواهد شد در ضمن برای اینکه شما حقتون رو دریافت کنید باید کارت ها فعال

 شده باشند پس بهتر است تمام انرژی که برای ان خواهید گذاشت برای یک کارت زوم کنید

 تا به جای داشتن درامد50دلاری به درامد میلیاردی فکر کنید.

 کی وچگونه درامد من به دستم خواهد رسید؟

برای دریافت درامدتان شما باید بعد از پرداخت حق کارت 35 دلاری 50 دلار در حسابتان

داشته باشید که در این صورت در ظرف کمتر از 45 روز به ادرستان ارسال خواهد شد اگر

 در امد شما به این مبلغ نرسید باید تا اخر سال صبر کنید تا به ادرستان ارسال شود پس

 پولی درسایت باقی نمی ماند ولی مطمئن باشید شما از این طریق مطمئنآ میلیونر خواهید

 شد چون اگر کسی دعوت شما را برای درامد رایگان با این همه اعتبارقبول نکند فکر کنم

 خیلی کسری مغز داشته باشد!!!

    اخبار جدید سایت + پاسخ به سؤالات شما

  دوستانی که درمورد ثبت کارت و کمسیون های مجموعه ها و فعال کردن کارت پاسخ خواسته بوند ؟؟

همان طور که در توضیحات داده شد کسانی که کارت را دریافت و از ان استفاده می کنند

 نیازی به پرداخت حق کارت ندارند ولی چون کارت به کار ما نمیاد و مبلغی را در اول کار

 نمی پردازیم 35 دلار از حقوق اول ما به عنوان حق کارت برداشت خواهد شد که زیاد

 مهم نیست.
 


اما نحوه ثبت و فعال کردن کارت شما ؟

شما بعد از ثبت نام باید کار خود را اغاز نمایید با اینکه ثبت کارت حدود 20 روزی به طول خواهد

 انجامید ولی شما نباید فعالیت خود را قطع کنید چون در قسمت کمسیون ها تا ثبت کارت

 مبلغی مشاهده نمی شود بسیاری از افراد کارت خود را استپ می زنند ولی این کار

اشتباه است یا بهتر بگم در کار خود تاخیر به وجود می اورند اگر شما قبل از ثبت شدن

کارت از طریق لینک رفرالی مثلا10نفر را عضو کنی شاید حالا در قسمت کمسیون ها مبلغی

 مشاهده نکنی ولی به محض ثبت شدن کارت شما پورسانت 10 نفر را مشاهده خواهید

 نمود در ضمن کسانی که به صورت فعالانه کار کنند کارت انها در مدت کمتری به ثبت

خواهد رسید .

اما کسانی که در مورد نحوه پرداخت و موقع ان سوال کرده بودند ؟

کارمزد شما اخر هر ماه چک خواهد شد اگر مبلغ موجودی در سایت بعد از دادن حق کارت

 بیشتر از 50 دلار باشد پورسانت شما به صورت چک برایتان ارسال خواهد شد که در ظرف

 3هفته الی 1ماه به دستتان خواهد رسید که در تمام بانک هایی که شعبه ارزی دارند قابل

 نقد کردن است

چگونه می توان در ماتریکس10مرحله ای قرار گرفت ؟

به گفته کمپانی برای اینکه در ماتریکس 10مرحله قرار گیرید باید در مرحله اول حداقل

 5 نفر معرفی کنید به این شکل که اگر کمتر از 5 نفر باشد به تعداد نفرات لول در نظر گرفته

 می شود مثلا اگر شما 4 نفر معرفی کنید فقط تا 4 مرحله پورسانت دریافت خواهید کرد

اما اگر 5یا بیشتر از ان معرفی کنید در ماتریکس 10 مرحله قرار می گیرید که می توانید

با معرفی اعضای بیشتر پورسانت بیشتری دریافت نمایید ولی همان طور که گفته شد

 شما ماتریکس 10نفری رو ادامه بدید (در لول اول خود10نفر معرفی کنید و اونها هم

 همینطور)تا هم درامدتان بیشتر شود و هم زودتر به مبلغ مناسب دست یابید با این روش

 اشباع شدن بازار نیز کندتر پیش می رود یعنی برای همه فرصت باقی می ماند.

اعتبار کمپانی که گفتید رو توضیح بدید ؟

کمپانی دارای 4 اعتبار خاص می باشد که گفته های این سایت را نه تنها تایید می کنند

 بلکه کار ما را نیز به راحتی پیش می برند (اعتماد ما کامل می شود) به این شکل که

 اولین اعتبار کمپانی و برترین انها بیمه نامه اس اس ال می باشد این بیمه نامه جهت

حفاضت از اطلاعات و بیمه کردن سایت در مقابل تعهداتش است یعنی کمپانی به هیچ

عنوان نمی تواند به ما دروغ بگوید یا به تعهدات خود عمل نکند البته گفتنی است که

 قرار داد های این بیمه نامه از 1الی 30 ساله می باشد و لی قرار داد این بیمه با سایت

در حدود60سال است پس کار تضمینی است و درضمن این بیمه سایت هایی از جمله

 یاهو ، گوگل ، مایکرسافت ، ام اس ان و سایت ها معتبری را نیز بیمه کرده است برای

 اطلاعات بیشتر در مورد این بیمه نامه با کسی که در مورد اینترنت اشنایی دارد مشورت

 کنید و اعتبار دیگر کمپانی پشتوانه فوق العاده ان است که می توان به شرکتها ، بانکهای

 امریکایی اشاره کرد که صدور کارتهای انها از طریق این شرکت صورت می گیرد.

سوال مهمی که در باره ثبت نام چند نفر از یک رایانه را پرسیده بودید ؟

برای اینکه شما بتوانید از یک رایانه چند نفر را ثبت نام کنید (دوستان ، اشنایان ، کسانی

 که رایانه ندارند ) باید ابتدا وارد حساب خود نزد سایت شوید سپس از طریق کلیدی که

 در بالا اموزشش امده است فرد را عضو کنید اما این روش تعدادی معایب دارد که برایتان

 می نویسم البته مزایایی هم دارد

معایب : اگر شما شخصی را از این طریق ثبت نام کنید تا اون شخص 5 نفر خود رو تکمیل

 نکرده از بابت اون پورسانتی نمی گیرید این کار برای این است که کسی زیر مجموعه

خود نشود چون با این کار حداقل باید 64بار زیر مجموعه خود شود که بتواند 50دلار دریافت

 نماید و من به شما اطمینان می دم که تا اون موقع لو می رید چون باید از هر کدوم به

 حساب خود وارد شوید و ایمیل های هر کدوم رو چک کنید + بسیاری کارهای دیگر که

از کلک زدن به سایت ٪100جلو گیری می کند حال باز حساب کنید که این همه زحمت

 و کارت اینترنت برای 50دلار ارزش داره یا نه و همان طور که قبلا گفتم بجای 50 دلار به

درامد چند صد میلیون یا حتی میلیارد دلاری بیاندیشید چون با کمی تلاش به طور حتم به

 این درامد دست خواهید یافت.

مزایا : می توانید با این روش دوستان – اشنایان و افرادی که رایانه ندارند را عضو کرده و

برای خود پتانسیل درامد بیشتری را ایجاد کنید البته افرادی که می دانید یا می توانید به

 ماتریکس5نفره فعالشان کنید.

برای افراد خانواده خود که می دانید می توانند فعالیت کنید از این روش استفاده کنید

 ولی این رو هم بدانید که چک ها به اسم فرد ارسال می شوند و فقط خود فرد می تواند

 نقد کند ...**

ادرس و شماره تلفن شرکت ؟

 Daily Conference Calls:

To learn more about Free Card Matrix, please

dial in daily, Monday thru Friday at the

following number: 1-563-843-7000 Pin: 1083722#

This call is live at - 12:00 Noon (Pacific), 1:00 PM

(Mountain), 2:00 PM (Central), 3:00PM (Eastern)

Tuesday Night "West Coast" Call 9:00pm (Pacific)

Thursday Night "Global" Call 9:00pm (Eastern)

Phone # 1-435-855-1738 - access code: 2609623

آموزش نحوه ی زیر مجموعه گیری (البته فقط یکی از راه های آن)

ابتدا یک وبلاگ احداث نمایید برای این کار می توانید از طریق سایت بلاگفا ( http://www.blogfa.com/ )

اقدام کنید اموزش باز کردن وبلاگ در قسمت راهنماوجود دارد سپس این مطالب را در وبلاگ

 خود کپی کنید البته لینک رفرال خود را در ان بگذاریدسپس به تبلیغ ان بپردازید به عنوان

مثال می توانید از طریق گوگل کلماتی مانند :

گرین هورس ، نت ورک مارکتینگ ، نت بوک مجانی ، هالی سون وپید تو کلیک و ...

را سرچ کنید سپس در قسمت نظرات این وبلاگ ها یا سایت ها وبلاگ خود رو تبلیغ کنید

البته یک نوشته از پیش حاضر نمایید تا وقتتان را نگیرد و درضمن باید در گفته های خود به

 اعتبار سایت و رایگان بودن اون و پشتیبانی های این سایت اشاره کنید.

 اما بهترین راه و راحت ترین راه زیر مجموعه گیری (سعی کنید در ماتریکس 10تای کار کنید

 تا سود بیشتری عایدتان شود ) معرفی اعضای خانواده کسانی که می توانند نفرات خود را

 معرفی کنند و فامیل و اگر نمی خواهید با گروه خانوادگی کار کنید می توانید از چت روم ها

 استفاده کنیدچون هم راحت تره و تعداد زیر مجموعه گیری نیز بیشتر خواهد بود.

به گوش باش گاهی فرصت ها اهسته در می زنند.

من به شما قول می دهم در طول زندگیتان این تنها سیستم مطمئن با بیمه نامه و کسب

 درامد بالا به شما پیشنهاد می شود.

با ارزوی موفقیت برای تک تک شما
 


برای اینکه سریعتر وبهتر زیر مجموعه جمع کنید:

برای اینکه سریعتر زیر مجموعه جمع کنید می تونید کاری رو که بهتون میگم بکنید:

اول به سایت http://blogfa.com/ مراجعه کنید و یه وبلاگ برای خودتون به صورتی که می گم درست کنید.تمام مطالب وبلاگ منو copyکنیدوتوی وبلاگ خودتون pasteکنیدفقط به جای url یا لینک من url یا لینک مخصوص خودتون رو قرار بدین.

بعدازمراحل بالا مثل من به تمام دوستانی که دارید میل زیر رو که من نوشتم بفرستید.به این صورت که این میل رو از تو وبلاگ copy کنیدواونوتوی صفحه ی میلتون paste کنید.فقط به جای نقطه چین ها اسم دوست خودتونو بنوسید.

همچنین می تونید از طریق عضویت در گروه های اینترنتی مثلyahoo groups یا google groups و...این متن رو به صورت دسته جمعی برای اعضای گروه ها بفرستید فقط به جای ..... قرار بدین"دوست عزیز" وبه جای ادرس وبلاگ من ادرس وبلاگ خودتون رو قرار بدین.

واما متن e-mail :

 سلام .....................!امیدوارم که خوب باشی.دوست داری پولدار بشی بدون اینکه پولی بدی ؟؟؟یه سایت بهت معرقی میکنم که
 با عضويت رايگان تو اين سايت به صورت ماهيانه حقوق دريافت کنی !
مطمئن باش که سر کاری نیست و کلاه برداری هم نیست . کاملا مفید وبدون ضرر ... 
تجارت الکترونیک
شاید ساعت ها به اينترنت وصل باشی چرا تا به حال به فکر درآمد زايی اين جعبه جادويی نبوده ای اين فرصت رواز دست نده زيرا چه بسا ديگه سراغت نياد و اون وقته  که دوستات کلی پول از اين راه کسب کرده اند. وتو چی؟ هيچ.
یک کار کاملا قانونی:
 
سایتی رو که بهت معرفی می کنم شما را عضو نمی کنه بلکه استخدام می کنه!!
 
................ تواین سایت حتماعضوشو.نیازی هم به خوندن ایمیل وکلید نداری.فقط باید زیر مجموعه کسب کنی همین.
 
...............ازت مي خوام که اگه واقعاً به زندگي آينده ات اهميت ميدی ، فقط يه بار مطالب وبلاگ منو تا آخر به دقت بخونی و بعد در موردش تصميم بگيری.
 
چيزی از دست نميدی !! مطالبی که من تووبلاگ آوردم نه دروغه ، نه سرکاری و نه کلاهبرداری .
 
تصميم با خودته!!
 
اين مطالب ميتونه آيندۀ تو رو کاملاً عوض کنه!!
 
در آمدي باور نکردنی!!
 
بدون حتي 1 ريال پول دادن!!
 
شايد تا حالا تو خواب هم همچين درآمدی نداشتی!!
 
اما ميشه به اين درآمد رسيد.
 
حالا میپرسی چطوری؟ نگران نباش من بهت یاد میدم .فقط باید باور کنی بعد تصمیم بگیری و بعد مطالب وبلاگ منو  بخونی و عمل کنی ... ( یادت باشه  هیچ چیزی رو از دست نمیدی پس مطمئن باش نه کلاهبرداری و دروغ در میونه و نه ماجرا سر کاریه ! )
اول تو را با این نوع فعالیت سودمند اقتصادی آشنا می کنم ...


 در صورت بروز هز مشکلی میتونین با من توسط ایمیل یا کامنت در وبلاگم در ارتباط باشید

ایمیل من  : r_a_s_h_i_d_a@walla.com

وبلاگ :  www.Rashida.blogfa.com    یا      Rashida.tk

 

                                      تعداد بازدیدها  نفر